GoForFree
Datum od Datum do
 
OVĚŘTE SI DOSTUPNOST VOZU ONLINE
-


Tesla

Nyní s námi máte jedinečnou možnost vyzkoušet vůz budoucnosti v celé své kráse. Zatím nejdokonalejší elektromobil z Californské supermoderní továrny, vyvinutý týmem kolem vizionáře Elona Muska Vám rádi zapůjčíme, nebo si ho můžete jen vyzkoušet formou zážitkové jízdy s naším asistentem, který Vás dopodrobna seznámí se všemi detaily nejenom ze zákulisí Tesly, ale i elektromobility celkově.

Během této asistované jízdy si na námi zvolené trase vyzkoušíte postupně funkci Autopilota, adrenalínovou akceleraci, v závislosti na schopnostech řidiče i unikátní stabilitu a jízdní vlastnosti Modelu S a taky třeba ..... automatické parkování.

Přejít na objednávku Zážitkové jízdy

Zapůjčení Tesly funguje stejně jako zapůjčení jakéhokoliv jiného vozu. Vzhledem k hodnotě tohoto unikátního vozu je ovšem nutné počítat s vyšší vratnou kaucí. Pokud si Teslu půjčujete prvně, je potřeba také počítat s 45 minutama až 1 hodinou na důkladné vysvětlení všech funkcí a ovládaní vozu. Nebojte se ... tento čas se do času pronájmu nepočítá. Jdete do toho?

Přejít na rezervaci

Došly Vám nápady, čím okořenit Vámi pořádaný event, nebo firemní akci. První odvážlivci už si to zkusili a byli nadšení. Stejně jako obchodní partneři, tak i zaměstnanci velmi oceňují možnost svézt se tímto pokrokovým vozem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi přizpůsobíme podmínky i cenu Vašim požadavkům.

Přejít na kontakty

Chtěli by jste si Teslu půjčit nebo jen vyzkoušet a nemůžete z jakéhokoliv důvodu řídit? Nevadí, jsme schopni Vám půjčit Teslu i s řidičem, který díky zkušenostem, solidnímu vystupování na úrovni a flexibilitou bude i velmi příjemným společníkem.

Přejít na kontakty

Vzhledem ke specifickému obchodnímu modelu prodeje Tesly se zdá být nákup jak nového, tak ojetého vozu docela komplikovaný. Nezoufejte, provedeme Vás celým procesem, vysvětlíme vše potřebné a zajistíme Vám Teslu přesně dle Vašich představ. Zkuste nám napsat a my se Vám ozveme s podrobnějšíma informacema.

Přejít na kontakty

Chystáte se Vy, někdo z Vaší rodiny, nebo třeba jen kamarád udělat velmi důležitý životní krok a přemýšlíte o pronájmu dostatečně reprezentativního vozu? V Tesle je dostatek prostoru, aby tam i nevěsta měla pohodlí. První páry si to už vyzkoušely a byly nadšené. Zkusíte to taky?

Přejít na kontaktyVyjet nahoru
FAQ - nejčastější dotazy
SLEDUJTE NÁS
  • Zážitková jízda
  • Zapůjčení elektromobilu
  • Další časté dotazy

Prohlédněte si další časé dotazy v sekci FAQ.

Svět elektromobilů se rychle vyvíjí dopředu. Pokud chcete zůstat v obraze nejen o půjčovně elektromobilů, sledujte některý z našich sociálních kanálů.


Facebook YouTube

Všechna práva vyhrazena pro goforfree.cz / NT Vision s.r.o.