GoForFree
Datum od Datum do
 
OVĚŘTE SI DOSTUPNOST VOZU ONLINE
-


Služby

S problematikou elektromobility se setkáváme každý den a rádi Vám tak poradíme v následujících oblastech:

V půjčování elektromobilů máme jeden velký cíl. Chtěli bychom našim zákazníkům poskytnout možnost vyzkoušet si co nejvíce elektromobilů od různých značek. Budeme se snažit mít v nabídce i žhavé novinky, i starší osvědčené kousky, aby bylo opravdu na výběr. A také samozřejmě působnost značky GoForFree rozšiřovat, aby našich služeb mohli využít i zákazníci ze vzdálenějších koutů Česka. 

Máte zájem o koupi elektromobilu a nevíte si s něčím rady? Ať už jste soukromá osoba, nebo firma, pomůžeme Vám vklouznout do problematiky elektromobilů, i elektromobility jako takové. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit a dozvíte se vše o problematice dobíjení, infrastruktury, výhod, ale i nevýhod tohoto způsobu dopravy.

Máte zájem o pořízení zánovního elektromobilu a je pro Vás nabídka na českém trhu nezajímavá? Nebo už máte v zahraničí vyhlédnutý nějaký elektromobil, ale chcete ho financovat českou bankou, která do zahraničí peníze neposílá? Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme i s výběrem, i s koupí a následným přefinancováním v ČR. 

 

Pokud máte zájem o rozsáhlejší projekt v oblasti elektromobility a s tím souvisejících úsporných zdrojů, i s tímto jsme Vám schopni poradit, projekty a příslušné podklady vypracovat a spolupracovat na jejich realizaci.

Napadne-li Vás jiné téma související s elektromobilitou, neváhejte se na nás také kdykoliv obrátit.Vyjet nahoru
FAQ - nejčastější dotazy
SLEDUJTE NÁS
  • Zážitková jízda
  • Zapůjčení elektromobilu
  • Další časté dotazy

Prohlédněte si další časé dotazy v sekci FAQ.

Svět elektromobilů se rychle vyvíjí dopředu. Pokud chcete zůstat v obraze nejen o půjčovně elektromobilů, sledujte některý z našich sociálních kanálů.


Facebook YouTube

Všechna práva vyhrazena pro goforfree.cz / NT Vision s.r.o.